Konsultacje z nauczycielami - ZSG Częstochowa

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Konsultacje z nauczycielami

Rodzic

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

sala

1

Adamus Marcin

poniedziałek

12.50 - 13.35

gabinet wf

2

Arendt Jolanta

środa

9.10 - 9.55

3

Bator Anna

4

Bąk Leszek

5

Bergiel Małgorzata

środa

10.05 - 10.55

6

Bogus Dorota

wtorek

13.35 - 14.20

7

Brudzińska Aleksandra

poniedziałek

16.00 - 17.00

8

Busłowska Joanna

piątek

12.50 - 13.35

pokój nauczycielski

9

China Katarzyna

10

Ciupis Małgorzta

środa

16.00 - 17.00

biblioteka

11

Górska Bożena

wtorek

10.05 - 10.50

biblioteka

12

Hałubek Beata

środa

10.05 - 10.50

13

Kabała-Dubiańska Joanna

poniedziałek

11.45 - 12.30

14

Karpuszenko Elena

15

Kierat Jolanta

wtorek

12.50 - 13.35

16

Kierat Maria

wtorek

10.50 - 11.40

17

Knysak Monika

czwartek

12.50 - 13.35

18

Krawiec Renata

piątek

14.00 - 15.00

pokój nauczycielski

19

Lamek Iwona

poniedziałek

12.50 - 13.35

20

Leszczyńska Bożena

poniedziałek

14.30 - 15.20

21

Luboń Dominika

poniedziałek

15.30 - 16.15

pokój nauczycielski

22

Łysik Elzbieta

wtorek

11.00 - 11.45

sala B14

23

Łyzińska Małgorzata

wtorek

15.25 - 16.10

pokój nauczycielski

24

Maślanka Arkadiusz

25

Maślanka Monika

piątek

14.30 - 15.15

26

Mazur Małgorzata

piątek

10.05 - 10.50

pokój nauczycielski

27

Orlikowska Beata

środa

12.00 - 12.45

sala B11

28

Ostrowska Iwona

poniedziałek

14.30 - 15.15

29

Paszkowska Agnieszka

środa

11.00 - 11.45

30

Peroń Danuta

środa

10.05 - 10.50

sala C08

31

Pijet Krzysztof

32

Piotrowska Karolina

środa

14.00 - 15.00

sala A19

33

Pirowska-Korzec Marzena

wtorek

13.45 - 14.30

gabinet wf

34

Podlejska Bożena

czwartek

11.45 - 12.40

35

Pośpiech Zofia

czwartek

11.55 - 12.40

pokój nauczycielski

36

Puczyńska Ilona

wtorek

9.55 - 10.40

pracownia gastronomiczna

37

Radziwołek Marcin

38

Rozin Agnieszka

poniedziałek

11.00 - 11.45

pokój nauczycielski

39

Rycharska-Tałaj Anna

40

Sałacinska Ewa

środa

11.00 - 11.45

pokój nauczycielski

41

Sawicki Jacek

środa

11.00 - 11.45

13.45 - 14.30

42

Smoczyńska Iwona

czwartek

11.00 - 11.45

pokój nauczycielski

43

Sobkiewicz Aneta

poniedziałek

9.10 - 9.55

44

Socha Wojciech

poniedziałek

11.45 - 12.40

45

Stanek Katarzyna

czwartek

13.50 - 16.00

sala A20, sala B03

46

Stanula Grzegorz

piątek

12.50 - 13.35

47

Surma Dorota

poniedziałek

15.20 - 16.00

48

Szarszewska Katarzyna

czwartek

9.55 - 10.40

sala A20

49

Tomzik Agnieszka

poniedziałek

9.10 - 9.55

50

Tyras Ewa

poniedziałek

13.45 - 14.30

51

Wąs Robert

czwartek

13.45 - 14.30

gabinet WF

52

Wąsowicz Małgorzata

czwartek

9.10 - 9.55

53

Weber Magdalena

czwartek

10.05 - 10.50

54

Werner Anna

czwartek

9.10 - 9.55

55

Więciorkowska Mariola

poniedziałek

11.55 - 12.45

sala B12

środa

11.55 - 12.45

sala B12

56

Worwąg Ewa

środa

10.00 - 10.50

57

Wrześniewska Magdalena

czwartek

8.20 - 9.05

pokój nauczycielski

58

Zając Anna

piątek

15.00 - 16.00

59

Zasępa Joanna

czwartek

11.55 - 12.40

60

Zasada Anna

czwartek

13.45 - 14.30

61

Zeler Joanna

piątek

13.45 - 14.30

62

Zielińska Aleksandra

63

Zwolińska Joanna

piątek

10.05 - 10.50

sala B12

63

Zwolski Cezary

czwartek

11.35 - 12.40

------

-------------------------------------

-----------------------

------------------

-------------------------------

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego